Hizmet Galerisi
Hizmet Galerisi
Hizmet Galerisi
Hizmet Galerisi
Herkes için Akıllı, Kaliteli ve Uygun Fiyatlı
Bir Alarm Sistemi

Eviniz ve işyeriniz için benzersiz bir konfor ve güvenlik anlayışı ile tanışın.
Sevdiklerinizi ve değer verdiklerinizi, üstün Teknim kalitesi ile koruyun.

Neden TEKNİM Alarm mı Tercih Etmelisiniz?

Üstün Teknim Kalitesi

TEKNİM  hırsız alarm çözümlerinde, dünyanın güvendiği, kalitesi ile kendini ispatlamış TEKNİM Hırsız Alarm Sistemleri kullanılır.

Cazip Fiyatlar

Dünya markası TEKNİM Akıllı Alarm Sistemlerine, ihtiyacınıza yönelik Teknim hizmet paketlerini seçerek cazip fiyatlar ve ödeme koşulları ile sahip olursunuz.

Tüm Türkiye’de

TEKNİM ürün ve çözümleri eğitimlerini tamamlamış yetkili satış ve teknik servis noktaları üzerinden tüm Türkiye’de, aynı hizmet kalitesinde sunulur.

Akıllı Güvenlik Çözümleri

TEKNİM in akıllı alarm teknolojileri ile sisteminizi mobil uygulama üzerinden yönetir, tüm durumlardan anlık bildirimler ile haberdar olursunuz.

Bulut Teknolojisi

TEKNİM , hırsız alarm, güvenlik kamera, yangın alarm, araç takip, geçiş kontrol, otomasyon sistemlerini tek uygulamadan yöneten, eşsiz  teknolojisine sahiptir.

Uçtan Uca Çözümler

Teknim’de Ev veya işyerinizde hırsızlık, yangın, su baskını, gaz kaçağı, acil sağlık ve gasp gibi tehditlerine karşı 7/24 güvenlik çözümleri sunulur.

Akıllı Alarm Sisteminizi Kolayca Kontrol Edin ve Yönetin

Akıllı telefonunuzdan Teknim uygulamasına giriş yapın.
Alarm sisteminizi uzaktan aktif edin ve dilediğiniz gibi yönetin.

Aktif Edin, Devre Dışı Bırakın, Yönetin

  • Alarm sisteminizi ister salonda uzanırken, ister sabah evden çıktıktan sonra uzaktan aktif edin. Dilediğiniz alanları devre dışı bırakın. Güvenliği konfor ile yaşayın.

Seçilebilir Anlık Bildirimler

  • Alarm sisteminiz size her durumu anlık bildirim olarak gönderebilir. Kuruldu-devre dışı bırakıldı, elektrik kesintisi, pil durumu gibi bir çok durum anında cebinizde. Üstelik hangi bildirimleri almak istediğinizi uygulama üzerinden siz seçin.

Evinizi Akıllandıran Özellikler

  • Klimanızı, kombinizi, garaj kapınızı veya bahçe sulamasını entegre edin ve bütün bunları tek uygulama üzerinden yönetmenin kolaylığını yaşayın.

Görüntülü Alarm Doğrulama

  • Akıllı alarm sistemini Biges 365 Cloud üzerinden kamera ile eşleştirin, alarm durumunda görüntülü olarak doğrulayın

Panik Butonları

  • Acil durumlarda sesli panik butonu ile uzaktan sirenleri çaldırın ve tehlikelere karşı caydırıcılığı arttırın. İsterseniz tehditlere karşı, acil sağlık ihtiyacında veya yangın anında tek tuşla sessizce panik durumunu aktif ederek yardım talep edin.

Tüm Güvenlik Sistemleri Tek Uygulamada

  • Alarm sisteminizin yanı sıra güvenlik kamera, yangın alarm, geçiş kontrol, araç takip, geçiş kontrol sisteminizi ve entegre edilen 3. parti cihazları tek uygulama üzerinden takip edin ve yönetin.

Teklif Al

Whatsapp Hattı Tıkla Ara Konum