SM Elektrik Elektronik

SM KAMERA GÜVENLİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak firmamızın kurucusu Murat ÖNAL, Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Bölümünden 1998 yılında mezun olmuştur. 1992 yılından beri sektör içerisinde çalışmaya başlamıştır.

MGS güvenlik sistemleri, Dünya güvenlik firmalarında çalışmış olup 2020 yılı Kasım ayında resmi olarak SM Elektrik Elektronik Kamera Uydu ve Güvenlik Sistemleri  firmasını kurarak hizmete başlamış olup; kaliteli ürünler ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını ön planda tutan bölgenin tercih edilen kuruluşu olarak faaliyetlerini sürdürmektedir..

Güvenlik kamerası sistemleri, uydu sistemleri, TV ve Kumanda ürünleri, elektrik ve aydınlatma grubu ürünleri ve ürünler sayfamızda yer alan bir çok sarf malzemeleriyle hizmetinizde olan firmamız tüm ürün gruplarıyla ilgili keşif, montaj ve servis işleri konusunda 7/24 çözümler sunmaktadır.

 Nevşehir Avanos ilçesi Özkonak Beldesi merkezli şirketimiz güvenlik kameraları , bütçeye uygun ve kapasiteye göre çeşitlendirilmiş görüntü kayıt cihazlarının YERLİ üretimini yapan Newocam Security Cams markasının hizmetlerini de yürütmektedir.  Güvenlik alanında işletmelerin veya bireysel kullanımlara uygun teknoloji çözümleriyle müşteri memnuniyetini önceleyen Newocam Security Cams sektörde yaygın servis ağı, satış sonrası destek ve güçlü ekibiyle planladığınız güvenlik çözümlerine en gerçekçi çözümleri uygun koşullarda sağlamaktadır.

NewoCam / Ulutaş Teknoloji ürünlerinin İzmir’de yer alan fabrikasından üretim görüntülerine aşağıdaki videolardan erişebilirsiniz.

Kamera Üretim Tesisimizin Videoları

Akıllı Alarm Sisteminizi Kolayca Kontrol Edin ve Yönetin

Akıllı telefonunuzdan uygulamasına giriş yapın. Alarm sisteminizi uzaktan aktif edin ve dilediğiniz gibi yönetin.

     Aktif Edin, Devre Dışı Bırakın, Yönetin

Alarm sisteminizi ister salonda uzanırken, ister sabah evden çıktıktan sonra uzaktan aktif edin. Dilediğiniz alanları devre dışı bırakın. Güvenliği konfor ile yaşayın.

Seçilebilir Anlık Bildirimler

Alarm sisteminiz size her durumu anlık bildirim olarak gönderebilir. Kuruldu-devre dışı bırakıldı, elektrik kesintisi, pil durumu gibi bir çok durum anında cebinizde. Üstelik hangi bildirimleri almak istediğinizi uygulama üzerinden siz seçin.

Evinizi Akıllandıran Özellikler

Klimanızı, kombinizi, garaj kapınızı veya bahçe sulamasını entegre edin ve bütün bunları tek uygulama üzerinden yönetmenin kolaylığını yaşayın.

Görüntülü Alarm Doğrulama

Akıllı alarm sistemini üzerinden kamera ile eşleştirin, alarm durumunda görüntülü olarak doğrulayın.

Panik Butonları

Acil durumlarda sesli panik butonu ile uzaktan sirenleri çaldırın ve tehlikelere karşı caydırıcılığı arttırın. İsterseniz tehditlere karşı, acil sağlık ihtiyacında veya yangın anında tek tuşla sessizce panik durumunu aktif ederek yardım talep edin.

Tüm Güvenlik Sistemleri Tek Uygulamada

Alarm sisteminizin yanı sıra güvenlik kamera, yangın alarm, geçiş kontrol, araç takip, geçiş kontrol sisteminizi ve entegre edilen 3. parti cihazları tek uygulama üzerinden takip edin ve yönetin.

Whatsapp Hattı Tıkla Ara Konum